Placené partnerství a spolupráce vídáme na sociálních sítích na denní bázi a já bych lhala, kdybych řekla, že žádné nemám. Samozřejmě mám. Vždy se však jedná o firmy, značky, či produkty, kterým sama věřím a koupila bych si je i kdyby žádná spolupráce neexistovala. 

V rámci propagace jsem k vám vždy upřímná a vždy víte, že se o spolupráci jedná. Kromě použití hashtagu #ad nebo #spoluprace u příspěvků na sociálních sítí dávám prostor firmám, se kterými spolupracuji, i v této oddělené sekci na mém webu.

Ve světě jeden z nejoblíbenějších e-shopů, na Českém trhu již necelý rok! - a já mám neskutečnou radost, že jsem tohoto od samotného začátku součástí! Sortiment PROZIS je opravdu pestrý.  Od zdravých dobrot, superfoods, přes zero vychytývky, suplementy až k elektronice, či oblečení.

Sama jsem za rok nestihla vyzkoušet všechno, ráda se však vracím ke svým oblíbencům, které jsem Vám sepsala do jednoho článku.

PS: Nezapomeňte, že s kódem BAGI dostanete nejen 10% slevu k nákupu, ale také i spousty vzorečků a dárků.

Markéto, zase to jídlo? ANO, to se neodmítá - Obzvlášť to zdravé a dobré ne! Másla od BZ si mě získaly hned od prvního momentu. Kvalita, chuť a perfektní konzistencence  - to, čemu já říkám tekuté instantní štěstí.

Jednorázové spolupráce nejsou úplně tím, co bych na svém profilu zveřejňovat často chtěla.  Jak jsem zmínila Výše, spolupráce si pečlivě vybírám a chci, aby dané značky byly s mou osobou co nejvíce spjaté a sledující ji brali jako součást mě.

  Někdy však příjdou  lákavé nabídky, které mě zaujmou a já je jednorazově ráda příjmu. Většinou se jedná o ochutnávky, zkoušky nových produktů, oblečení, nebo pozvánky na nejrůznější události. – a ty já mám asi nejraději.  

Markéta Baginská

baginska.fitness@gmail.com