• Markéta Baginská

Mé nejoblíbenější aplikace pro trénink a životní styl!

App Store je dnes doslova nabušený spoustou aplikací a vychytávek! Málo které z nich jsou však užitečné a uživatelsky "friendly". Proto jsem Vám v tomto článku sepsala pár mých tipů na aplikace, které zaručeně stojí za to ve vašem chytrém telefonu mít! ☺️
Trénink


Adidas Running


Ačkoli jsou sportovní hodinky kompatibilní se sportovními hodinkami, nejsou pro její používání nezbytnou součástí! Adidas Running aka. Runtastic je jedna z nejpromyšlenějších běžeckých aplikací, kterou bych osobně doporučila nejen začátečníkům.

Adidas Running Vám umožňuje si zaznamenávat své tréninky, kontrolovat statistiky, připojit se k různým výzvám, porovnávat se, či vyzývat své přátelé a získat motivaci posunout své limity o další level! V rámci PREMIUM máte možnost užívat před - nastavené běžecké plány, nechat se podporovat LIVE svými kamarády a dosahovat svých cílů doslova každým krokem.


Buď součástí mé komunity! ☺️Relive


Znáte to? Jste nadšení z nové trasy, kterou objevíte, strašně moc ji chcete ukázat Vašim blízkým, ale Vaše popisovací schopnosti jsou asi stejně strašné, jako ty mé? Nebo běžíte tak rychle, že si nepamatujete žádné okolní "scenérie?" (Taky já 😅) - Žádný strach. Tahle appka Vám vše znovu důkladně ukáže! Je kompitabilní s běžeckými aplikacemi, jako například Adidas running, takže ani to, že nemáte hodinky, Vám nebude na obtíž ☺️


PS: Tento Wings For Life, 2019 si budu pamatovat do konce života! 😅SMART WOD Timer


SmartWOD Timer je jednoduchý a snadno použitelný časovač pro všechny běžné funkční fitness a Cross - tréninky. AMRAP (As Many Rounds As Possible), For Time, EMOM (Every Minute On A Minute), Tabata workout či HIIT. Stačí vybrat typ, nastavit celkové trvání a můžete začít! Inspirujte se například mými tipy pro různé funkční tréninky zde.


Časovač můžete kromě cvičení využít i na běžecký trénink, jako je například organizovaný fartlek či další druhy intervalových tréninků.HUDBA


Sama vím, jak je těžké najít tréninkovou hudbu, která Vám doslova rozproudí krev. A právě proto jsem Vám do mého playlistu na Spotify seřadila všechny mé tréninkové oblíbence, díky kterým si můžete Vaše endorfiny užívat ještě o kus více!


Spotify je digitální hudební služba, která Vám poskytuje přístup k milionům skladeb a tvůrcům. V premium verzi si můžete snadno ukládat songy svých oblíbených interpretů, vytvořit si playlist dle Vašeho přání, objevovat hudbu tvůrců ve vašem stylu, či následovat playlist někoho jiného!Jídlo


MyFitnessPal už dlouho patří k top aplikacím v této kategorii. Má největší databázi potravin na počítání kalorií a sledování výživy. Používá se dnes už téměř po celém světě, takže v něm najdete nutriční informace o jídle i z těch největších světových zákoutí! Navíc tam najdete spousty inspirace, receptů, tipů a ještě Vám při zapisovní automaticky zasílá během snídaně, obědu i večeře upozornění, takže pokud patříte mezi počítače lajdáky, jako jsem tak trošku já (uznávám 🙃), půjde vám to o něco lépe!

Pokud se Vám článek líbil, ujistěte se, že jste jej sdíleli s někým, koho máte opravdu rádi. Jsem vděčná za Váš čas a přízeň! Pro více inspirace nezapomeň přihlásit odběr, či mrknotu na instagram:

👉 https://www.instagram.com/dumbbell.and.broccoli/Vaše Markét


167 zobrazení0 komentář

Markéta Baginská

baginska.fitness@gmail.com