Jsem vesnická holka žíjící ve velkoměstě, která propadla lásce ke sportu, zdravému životnímu stylu, blogování, cestování, podnikání a marketingu. 

 

Mám na triku už pár úspěšných projektů a pracuji na spoustě nových. Jsem velký zastánce pozitivního přístupu, osobní zodpovědnosti a selského rozumu. 

Moje cesta nebyla vždy procházka růžovou zahradou, jako by se na první pohled mohlo zdát. Byla plná těžkých chvílí, ať už ve sportovním odvětví, nebo v životě, ale i přes ně jsem vždy dokázala najít pár důvodů, proč jí jako růžovou brát, což byl pro mně v důsledku obrovský impuls, proč mé projekty, včetně tohoto webu, v barvách růžové brát. (Jak filozofické 😄)

 

  

Našla jsem se v inspirování lidí. Ať už skrz články, podcast, či příspěvky na instagramu.  Dnešní svět sociálních sítí a "dokonalých životů" vytvořil v očích spousty z nás zcela zkreslené představy o tom, jak funguje normální život a přesně na něj chci klást svými přistupy a příběhem důraz.

 

Díky mým zkušenostem už moc dobře vím, že přehnaná sportovní aktivita, a už vůbec ne profesionalni sport není pro Vaše zdraví tím pravým ořechovým, že extrémní dietění není cestou ke spokojenému životu, že se nemusíme neustále někomu zavděčovat a v neposlední řadě, že ne vždy VÍCE, znamená opravdu VÍCE.

Jsem tady, abych vám ukázala cestu a pomohla cítit se lépe - A to jak po stránce fyzické, tak psychické.

ENJOY!

Markéta Baginská

baginska.fitness@gmail.com